KONKURS PAPIESKI ROZSTRZYGNIĘTY

      Możliwość komentowania KONKURS PAPIESKI ROZSTRZYGNIĘTY została wyłączona

 Szkolne obchody dni papieskich są naszym wspólnym wkładem w upowszechnianie Ogólnopolskich Dni Papieskich ustanowionych decyzją Konferencji Episkopatu Polski trzynaście lat temu. Myślą przewodnią tegorocznej edycji nawiązującą do obchodzonego właśnie roku wiary było hasło: BŁOGOSŁAWIONY JAN PAWEŁ II – CZŁOWIEK WIARY. W tym roku na konkurs nadesłano 725 prac plastycznych. Wpłynęły one z 7 przedszkoli, 28 szkół podstawowych, 9 gimnazjów i z PMDK. Jak co roku prace napłynęły z terenu miasta i powiatu lubartowskiego oraz z Lublina? Ogółem przyznano 95 nagród: 92 indywidualne, 3 zbiorowe w czterech kategoriach wiekowych – Przedszkola, szkoły podstawowe klasy 1-3 i klasy 4-6 oraz gimnazja.  Ogromne podziękowania należą się jury, które miało naprawdę bardzo trudny wybór. Dziękujemy pani Halinie Bajena – przedstawicielowi LOK Lubartów, pani Grażynie Stawskiej – przedstawicielowi Wydziału Oświaty Kultury i Sportu UM Lubartów, pani Annie Romanek reprezentującej naszych sponsorów i panu Markowi Miduchowi – przedstawicielowi RR naszej szkoły. Nagrodzenie ponad 100 młodych artystów nie byłoby możliwe gdyby nie nasi sponsorzy. Dziękujemy za wsparcie panu Burmistrzowi Miasta Lubartów Januszowi Bodziackiemu, Ks. Proboszczowi Stanisławowi Rząsie i Ks. Wikaremu Pawłowi Kościukowi z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego, państwu Agnieszce i Piotrowi Andrzejkiewicz, paniom Annie Ciszek i Małgorzacie Mazurek-Hamadani, panu Andrzejowi Kozak, panu Piotrowi Kusyk, państwu Annie i Eugeniuszowi Romanek, państwu Jadwidze i Sławomirowi Siwek, państwu Krystynie i Czesławowi Sternik oraz Radzie Rodziców naszej szkoły.  Dziękujemy wszystkim nauczycielom naszej szkoły za ogrom pracy włożonej w przygotowanie konkursu i dnia dzisiejszego. Wam młodzi artyści i opiekunowie za przyjęcie zaproszenia i za tak liczne uczestnictwo w konkursie. Wszystkim gratulujemy wysokiego poziomu artystycznego przygotowanych prac konkursowych i zapraszamy do udziału w ponownie w przyszłym roku.  Katalog prac konkursowych.