Radosna integracja

Możliwość komentowania Radosna integracja została wyłączona

Festyn integracyjny SP4 Malowanie twarzy, jazda na koniach, zjazd na linie, spacer w kuli sferycznej, skoki na trampolinie, konkurencje sportowe, smakołyki, wspólne grillowanie, wata cukrowa i popcorn … prawdziwa integracja- tego wszystkiego można było zasmakować odwiedzając Festyn Integracyjny w naszej szkole w dniu 28 września 2013r.

W organizację festynu zaangażowani byli nauczyciele naszej szkoły, członkowie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Niech się serce obudzi” im. Jana Pawła II, a także wiele innych osób, którym chcemy serdecznie podziękować za wsparcie i pomoc.

Wszystkie atrakcje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Już chwilę po rozpoczęciu po placu biegały dzieci z twarzami pomalowanymi w przepiękne i kolorowe wzory, motyle, Myszki Minnie, kotki, węże i tygrysy, a to dzięki paniom ze Szkoły Podstawowej im. 27 WDP AK w Skrobowie: Edycie Piskorskiej, Agnieszce Skomra i Dorocie Szczuchniak oraz pani Małgosi Boguszewicz i księdzu Pawłowi Kościukowi z naszej szkoły.

Po raz kolejny mogliśmy sprawdzić widok z wysokości komina przy szkole i zjechać na linie. Wszystko to zorganizował prawdziwy alpinista pan Wojciech Ślifirczyk i Krzysztof Zybała – Przewodniczący Rady Rodziców.

Ciekawym przeżyciem był spacer (czasami „turlanki”) w kuli sferycznej, kolejka do tego stanowiska nie malała. Bardzo pomocni byli tu panowie: Rafał Boguszewicz, Mirosław Budzyński i Dawid Warchuliński.

Jak co roku dzieci były zachwycone przejażdżką na konikach ze stajni Stanka. Dzięki uprzejmości pani Katarzyny Świć.

Po skokach na trampolinie, wielu konkurencjach sportowych można było się posilić pysznymi kiełbaskami i karkóweczką z grilla, przy którym w pocie czoła pracowali: Tomasz Prażmo (G1), Aleksandra Jędryszka (Lubartowiak) i Marcin Socha (Alwernia).

Dziękujemy serdecznie wszystkim nie wymienionym powyżej za pomoc i wsparcie a dzieciom, ich rodzicom, dziadkom, ciociom… za tak liczne przybycie. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście i już zapraszamy za rok!