Konkurs plastyczny „ILUSTRACJA DO KSIĄŻKI”

      Możliwość komentowania Konkurs plastyczny „ILUSTRACJA DO KSIĄŻKI” została wyłączona

DSCF1222 (Kopiowanie) W październiku uczniowie klas pierwszych odwiedzili bibliotekę szkolną. Pani bibliotekarka opowiedziała uczniom co to jest biblioteka,  zapoznała ich z regulaminem biblioteki. Uczniowie dowiedzieli się dlaczego należy  szanować książki i wypożyczyli  pierwszą książkę. Następnie po zapoznaniu się z treścią książki dzieci miały wykonać  ilustrację dowolną techniką plastyczną. Efekt ich starań doceniła komisja, która przyznała wszystkim nagrody a prace można oglądać na tablicy koło biblioteki.
DSCF1216 (Kopiowanie) DSCF1220 (Kopiowanie) DSCF1221 (Kopiowanie) DSCF1223 (Kopiowanie) DSCF1227 (Kopiowanie) DSCF1228 (Kopiowanie) DSCF1231 (Kopiowanie) dscf1231-1 (Kopiowanie)