NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

      Możliwość komentowania NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI została wyłączona
SONY DSC

SONY DSC

11 listopada to ważna data w historii Polski i Polaków. Po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość.  10 listopada w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości.  Uczniowie klas trzecich zaprezentowali utwory mówiące o Polsce, symbolach narodowych i miłości do Ojczyzny. Natomiast  uczniowie klas czwartych przedstawili „Polską drogę do niepodległości” czyli wydarzenia z historii: rozbiory, powstania, okres I wojny światowej. W obu częściach wystąpił chór szkolny  z repertuarem pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej przygotowany przez  panią Jolantę Antos.
11 listopada 2017 artyści z „czwórki”  wystąpili w Kościele p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego.