KONKURS POŻARNICZY

Możliwość komentowania KONKURS POŻARNICZY została wyłączona

IMG_20170223_112116IMG_20170223_112137 Dnia 23 lutego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w miejskich eliminacjach XL Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Celem poszczególnych etapów konkursu jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego. Szkołę reprezentowali: Karol Zybała, Michał Ślifirczyk z klasy 4B, Michał Kosior, Bartosz Pomorski, Karol Szafarz z klasy 5B. Michał Ślifirczyk zajął II miejsce i awansował do eliminacji powiatowych, natomiast Karol Szafarz i Bartosz Pomorski zajęli III miejsce.  Uczestnikom gratulujemy.