Konkursy, konkursy, konkursy…

      Możliwość komentowania Konkursy, konkursy, konkursy… została wyłączona

21 maja 2014 odbył się V Miejski Turniej Pięknego Czytania organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną  filia nr 2 w Lubartowie. Naszą szkołę reprezentowało 25 uczniów, którzy pokonali swoich kolegów i koleżanki w eliminacjach szkolnych. Wyniki konkursu miejskiego:
Vicemistrzem klas II została Amelia Sieńczak z klasy IIA,
Vicemistrzem klas V została Weronika Dybała  z klasy VA,
Vicemistrzem klas VI został Jakub Podleśny z klasy VIB.

 19 maja 2014 w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się Międzyszkolny Konkurs o Regionie „Mój region – moje dziedzictwo”, którego celem było przybliżenie i popularyzacja naszego regionu. W konkursie wzięli uczniowie z naszej szkoły i zajęli następujące miejsca:

W konkursie literackim:

I miejsce zajęła praca Michała Strojka z IVB, II miejsce wywalczył Mateusz Kudrelek z IVB,

W konkursie historycznym:

III miejsce zajęła Karolina Mika z VA,
wyróżnienie Weronika Dybała z VA

Film- reklama o Lubartowie:

II miejsce zajęli Jan Ślifirczyk i Michał Sekuła z VIB

Konkurs wiedzy drużynowy:

II miejsce na 6 drużyn zajęła drużyna  w składzie: Agnieszka Guz, Dorota Kowalczyk, Michał Sekuła, Jan Ślifirczyk

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom gratulujemy !!!