LAPBOOKI …

Możliwość komentowania LAPBOOKI … została wyłączona

lapboki (2)Co to takiego?  Lapbook jest czymś w rodzaju teczki tematycznej, w której możemy umieścić wiadomości na wybrany temat. Informacje te jednak nie są gromadzone niczym wycinki z gazet. Taka teczka pełni raczej funkcję interaktywnej przestrzeni na rysunki, opowiadania, wykresy, słówka, terminy czy też zdjęcia. To wszystko umieszczone jest w kieszonkach, książeczkach o przeróżnych kształtach i na karteczkach. W  marcu w klasach trzecich pani z biblioteki przeprowadziła lekcje o lapbookach. Wyjaśniła dzieciom co to znaczy i jak może wyglądać przykładowy lapbook. Uczniowie  w czasie zajęć szkolnych lub w domu wykonali  lapbooki na interesujące ich tematy. Najciekawsze prace zostały nagrodzone i wyróżnione. Zapraszamy do obejrzenia prac.