Nasz uczeń na uroczystej gali podsumowania konkursów przedmiotowych

      Możliwość komentowania Nasz uczeń na uroczystej gali podsumowania konkursów przedmiotowych została wyłączona

W dniu  12 czerwca 2023 roku, w auli Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyła się Uroczysta Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023. Jakub Wójcik z klasy 8c podczas uroczystości podsumowania wojewódzkich konkursów przedmiotowych otrzymał nagrodę za uzyskanie tytułu laureata w konkursie biologicznym. Jakubowi, który po raz pierwszy w historii naszej szkoły został laureatem drugi rok z rzędu, nagrodę wręczali Lubelski Kurator Oświaty p. Teresa  Misiuk i Wojewoda Lubelski p. Lech Sprawka.

Oprócz Jakuba podziękowania otrzymali również nauczyciel przygotowujący – p. Beata Wojciukiewicz i dyrektor szkoły – p. Krzysztof Świć.