Nowy rok szkolny…

      Możliwość komentowania Nowy rok szkolny… została wyłączona

 Kolejne wakacje minęły… czas rozpocząć nowy rok nauki. W tym roku szkolnym 2013/2014 spotkaliśmy się 2 września (poniedziałek) z niektórymi po dwu miesięcznej przerwie, lecz niektórzy zawitali w nasze progi po raz pierwszy. Szczególnie gorąco witamy w naszym gronie nowych uczniów. Mamy nadzieję, że najbliższy czas spędzony w naszej szkole będzie przynosił Wam wiele radości i sukcesów.

Tradycyjnie rozpoczęliśmy Mszą Świętą w kościele parafialnym, której przewodniczył ks. Stanisław Rząsa. Następnie wszyscy udaliśmy się do szkoły na uroczystą inaugurację w sali gimnastycznej, po której uczniowie udali się na spotkania w swoich klasach.

Po wakacjach na wielu twarzach można było zobaczyć radość z powrotu do szkoły, wielu z Was czekało niecierpliwie na to, co przyniesie nowy rok, na ponowne spotkanie z kolegami i koleżankami.  Mamy nadzieję, ze nowy rok spełni wasze oczekiwania, a Wy nasi uczniowie dzielnie będziecie stawiać czoła szkolnej codzienności…