ZAKOŃCZYLIŚMY ROK SZKOLNY 2012/2013

      Możliwość komentowania ZAKOŃCZYLIŚMY ROK SZKOLNY 2012/2013 została wyłączona

28 czerwca świętowaliśmy uroczystość zakończenia roku szkolnego 2012/2013. Podczas mszy świętej w naszym kościele p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego sprawowanej przez ks. Kanonika Stanisława Rząsę, dziękowaliśmy Panu Bogu za wszelkie dobro jakie otrzymaliśmy minionym roku szkolnym. Dalsze uroczystości odbyły się w Sali gimnastycznej. Były podziękowania i uroczyste mowy i wręczanie nagród. Uroczystości zakończyły się  rozdaniem świadectw i nagród  przez wychowawców w poszczególnych klasach.
Całemu Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim uczniom życzymy, aby czas wakacji był czasem dobrego odpoczynku, nabierania sił do dalszej pracy oraz podróżowania, poznawania nowych miejsc i ludzi. Do zobaczenia po wakacjach!