O pewnej recytatorce…

      Możliwość komentowania O pewnej recytatorce… została wyłączona

Niepozorna dziewczynka stoi z rękami opuszczonymi wzdłuż ciała, oczy ma skierowane na widza, a wszyscy obecni na sali skupiają na niej swój wzrok. Nie potrzebne są farby i pędzle, jej spojrzenie i piękne słowa malują w wyobraźni zebranych obraz , o którym opowiada…

Tak umiejętną sztuką recytacji może się poszczycić uczennica naszej szkoły- Ania Wiśniewska z klasy IIb.  Ta nietuzinkowa osóbka odkąd przekroczyła mury naszej szkoły przysparza nam powodów do dumy i radości. Otrzymywała wyróżnienia we wszystkich konkursach recytatorskich, w których uczestniczyła, a były to : „Jesienny konkurs recytatorski”, „ Strofy miłości”, „ Mały konkurs recytatorski”, „Recytacje z Noblem”. W eliminacjach powiatowych XXIII Małego Konkursu Recytatorskiego przyznano jej wyróżnienie, co jest najwyższym wyróżnieniem w tego typu konkursach w historii „czwórki”.  Ostatnie jej osiągnięcie to wyróżnienie w konkursie „Strofy miłości”.

Serdecznie gratulujemy sukcesów i czekamy na kolejne piękne przeżycia i wzruszenia przy melodii słów płynących z jej ust.