Comeniusowe spotkanie młodzieży w Walii

      Możliwość komentowania Comeniusowe spotkanie młodzieży w Walii została wyłączona

Od niedzieli 23 marca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Lubartowie opowiadają o Polsce i Ziemi Lubartowskiej swoim kolegom i ich nauczycielom podczas spotkania młodzieży w Cardiff w Walii. Zwiedzają Budynek Zgromadzenia Narodowego Walii, Muzeum Narodowe, kościół polski pw św. Patryka w Cardiff i wiele, wiele innych ciekawych miejsc. W spotkaniu uczestniczy młodzież z partnerskich szkół z Finlandii, Hiszpanii, Polinezji Francuskiej, Walii i Włoch. Więcej o wizycie naszych małych ambasadorów możecie zobaczyć na FB „Spotkanie dzieci i młodzieży w Cardiff” lub klikająć na poniższy link: https://www.facebook.com/pages/Spotkanie-dzieci-i-m%C5%82odzie%C5%BCy-w-Cardiff/943924308975052