Objazdowy Teatr Lalek z wizytą w naszej szkole.

      Możliwość komentowania Objazdowy Teatr Lalek z wizytą w naszej szkole. została wyłączona

W czwartek mieliśmy okazję gościć w progach naszej placówki ludzi z niezwykłą pasją i wyobraźnią- aktorów teatru kukiełkowego „Pinokio”. Animatorzy przybliżyli uczniom tajniki świata teatru oraz zaprezentowali sztukę animacji kukiełkami. Przedstawiony spektakl „Jak Karolek został papieżem” opowiadał prawdziwą historię życia patrona naszej szkoły. Ta niezwykła opowieść traktowała o dzieciństwie, latach młodości oraz drodze do kapłaństwa, a w końcu o objęciu pieczy nad stolicą Piotrową przez Karola Wojtyłę. W trakcie przedstawienia mały Karolek zadawał dzieciom ciekawe pytania, które niejednokrotnie wywoływały promienny uśmiech na ich twarzach. Ponadto uczniowie włączyli się we wspólny śpiew i taniec pod wodza animatorów. Wspomnienia z tego wydarzenia na pewno na długo pozostaną w ich pamięci!