Osiągnięcia matematyczne w I semestrze 2013/14.

Możliwość komentowania Osiągnięcia matematyczne w I semestrze 2013/14. została wyłączona

Nasi uczniowie brali udział w konkursach matematycznych doskonaląc swoje kompetencje. Mamy sukcesy: W matematycznym konkursie organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Lublinie laureatami szkolnego etapu  konkursu zostali Weronika Gziut i Jan Ślifirczyk z klasy VIB oraz ich młodszy kolega Konrad Guz z klasy VA. Uczniowie ci wzięli również udział w etapie okręgowym tego konkursu.

•  W XX edycji konkursu matematycznego  „Olimpiada wiedzy Archimedes. Plus” laureatami zostali:

I stopnia z wyróżnieniem zdobywając maksymalną liczbę  100 punktów: Weronika Gziut z klasy VIB;

I stopnia: Wiktor Jabłoński i Jakub Guz z klasy IIIA, Kacper Kołodziej z kl. IIIB,
Jeremiasz Boguszewicz i Konrad Guz z kl. VA, Julia Sidor z kl. VIA;

II stopnia: Aleksandra Kubik i Aleksandra Szysiak z klasy VA, Julia Ładna i Jakub Kiełczewski
z kl. VB, Dawid Krajewski z kl. VIA, Agnieszka Guz i Dominika Wasilewska z kl. VIB;

III stopnia: Piotr Zybała z klasy VA, Magdalena Kolibska z kl. VB, Klaudia Komorowicz,
Jan Ślifirczyk i Krystian Siwek z kl. VIB;

IV stopnia: Joanna Krok z klasy IIIB, Jan Wereszczyński  z kl. IVA, Weronika Kowalska i Bartosz Bystrzycki z kl. IVB, Dorota Kowalczyk i Krzysztof Lisek z kl. VIB.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.