Pasowanie na czytelnika

      Możliwość komentowania Pasowanie na czytelnika została wyłączona

 Dnia 7 marca 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 4  w Lubartowie odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. Uczniowie mieli do rozwiązania zagadki związane z postaciami z bajek, układali puzzle, rozpoznawali postacie z książek. Wzięli udział w konkursie plastycznym którego tematem było wykonanie ilustracji do lektury „Kopciuszek” Hanny Januszewskiej. W postacie z bajek wcielili się uczniowie klasy III a, którzy na zakończenie zaśpiewali piosenkę „Podróż do krainy bajek”. Uczniowie klas pierwszych otrzymali pamiątkowe zakładki do książek, zakreślacze i długopisy. Natomiast 12 marca 2012 odbył się dla chętnych konkurs wiedzy z lektury ‘Kopciuszek”. Uczniowie bardzo dobrze poznali tekst lektury w nagrodę otrzymali dyplomy i drobne upominki.