„Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” – 2010r.

      Możliwość komentowania „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” – 2010r. została wyłączona

dsc02986Udział w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” – 2010r.

Wzorem lat ubiegłych w dniach od 28 listopada do 3 grudnia 2010r. nasza szkoła przystąpiła do akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Wolontariuszami akcji byli uczniowie klasy IV a integracyjnej, którzy wykazali się wielką pomocą i zaangażowaniem. Zbieraliśmy dary rzeczowe: zabawki, książki, artykuły szkolne, środki czystości i higieny osobistej, słodycze oraz żywność długoterminową. Zebrane artykuły przekazaliśmy do Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych w Lubartowie, które zostały rozdysponowane pomiędzy najbardziej potrzebujące rodziny z naszego miasta i okolic.

A oto nasi wolontariusze w akcji.

no images were found

Nad przebiegiem akcji czuwały: E. Czech, A. Siej, A. Muzyka.