Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/12.

      Możliwość komentowania Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/12. została wyłączona

 „Rok szkolny się zaczyna.
Znów dni popłyną pracowite
Nad książką szkolną, nad zeszytem….
Życzymy Wam wszystkim na początek
Samych piątek”

Po wakacyjnej przerwie i letnich wojażach uczniowie powrócili w szkolne progi.  Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 zainaugurowała msza św. w kościele    p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego. Następnie społeczność szkolna oraz zaproszeni goście zebrali się na placu przed szkołą. Okolicznościowy apel rozpoczął się od wniesienia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor, który z sympatią przywitał zgromadzonych na placu oraz życzył samych sukcesów w nowym roku szkolnym. Po nim krótkie słowo do uczniów i pozostałych zgromadzonych skierował Pan Burmistrz Miasta Janusz Bodziacki oraz przewodniczący Rady Rodziców Pan Krzysztof Zybała. W końcowym przemówieniu Pan Dyrektor wspomniał o projektach realizowanych w nowym roku szkolnym w naszej szkole, przedstawił nowych nauczycieli, a także poinformował o zmianie w organizacji przestrzennej placówki. Po apelu uczniowie rozeszli się do sal na spotkanie z wychowawcami.