NASZA SZKOŁA DRUŻYNOWYM MISTRZEM WOJEWÓDZTWA

      Możliwość komentowania NASZA SZKOŁA DRUŻYNOWYM MISTRZEM WOJEWÓDZTWA została wyłączona

 W dniu 21.04.2023r. w Adamowie odbył się Finał Wojewódzki w Drużynowych Biegach Przełajowych. Drużyna chłopców „ 2010/2011”  z SP4 w Lubartowie z przewagą 26 punktów wygrała rywalizację i została Mistrzem Województwa Lubelskiego. Uczniowie otrzymali złote medale, piękny puchar, pamiątkowy dyplom i awans na biegi ogólnopolskie. Skład mistrzowskiej drużyny to: Ksawery Fidut 5a, Marek Przytocki 5c, Oskar Tomasiewicz 5c, Kacper Najda 6a, Aleksander Osiecki 6a, Nikodem Wójcik 6a i Bartłomiej Pojęta 6b. 
W Adamowie w kategorii „Dziewczęta 2008/2009”  reprezentacja naszej szkoły w składzie: Martyna Bącławek 7a, Martyna Tomasiak 8a, Milena Cieniuch 8b, Lena Wardak 8b, Laura Wójcik 8b, Angelika Marzęta 8c i Gabriela Januszek 8c została dziesiątą drużyną w województwie.  
Natomiast Oliwier Kobyłka z klasy 4c w kategorii „Chłopcy 12 lat i młodsi” indywidualnie zajął  XVII miejsce.
Opiekunem biegaczy był Dariusz Podleśny.

Gratulujemy wielkiego sukcesu tuż przed obchodami trzydziestolecia szkoły.