Sukcesy badmintonistów

Możliwość komentowania Sukcesy badmintonistów została wyłączona

Uczniowie naszej szkoły zdobyli 1, 2 i 3 miejsce podczas Mistrzostw Powiatu Lubartowskiego w Badmintonie Drużynowym Dzieci i Młodzieży, który odbył się 30 października 2018 roku.
I miejsce zdobyła drużyna dziewcząt(Oliwia Podleśna, Zuzanna Tomasiak i Karolina Świniarska) w kategorii Igrzyska Dzieci. Dziewczyny wygrały wszystkie mecze. Zdobyły tytuł Mistrza Powiatu Lubartowskiego i zakwalifikowały się do turnieju rejonowego.
II miejsce zdobyła drużyna chłopców (Karol Zybała, Wiktor Woliński, Bartosz Błonka i Wojciech Budzyński) w kategorii Igrzyska Dzieci. Chłopcy przegrali tylko mecz finałowy. Zdobyli tytuł Wicemistrza Powiatu Lubartowskiego i awansowali do turnieju rejonowego.
III miejsce wywalczyli chłopcy (Aleksander Pęksa, Bartosz Pomorski i Igor Burek) w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Chłopcy wygrali mecze w swojej grupie, a w wyrównanym finale, wszystkie trzy drużyny zdobyły po tyle samo punktów, o kolejności decydowała ilość wygranych setów.
W turnieju powiatowym udział wzięło 35 drużyn.
8 listopada 2018 roku w Piotrowicach odbyły się Mistrzostwa Rejonu (Lubartów, Puławy, Ryki i Opole Lubelskie) w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt i Chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci.
I miejsce zdobyła drużyna dziewcząt (Oliwia Podleśna, Zuzanna Tomasiak i Karolina Świniarska), pokonując w finale drużynę gospodarzy. Dziewczyny awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Zamościu.
IV miejsce zdobyła drużyna chłopców (Karol Zybała, Wiktor Woliński, Bartosz Błonka i Wojciech Budzyński).
Opiekunem drużyn jest Dariusz Podleśny.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a dziewczętom  życzymy udanego występu w finale wojewódzkim w Zamościu.