Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

Możliwość komentowania Szkolny Konkurs Pięknego Czytania została wyłączona

W dniu 12 maja w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubartowie odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania w którym wzięło udział 90 uczniów z klas 1-8. Komisja w składzie: pani Bożena Stępień i pani Małgorzata Stępień wysłuchała tekstów przygotowanych przez uczestników. Komisja stwierdziła, ze poziom przygotowania do konkursu był wysoki i postanowiła przyznać nagrody w poszczególnych klasach:
KLASY  1
AFTYKA HANNA, JANUSZEK WIKTOR, STASZEK KAJA, CHĘCZKIEWICZ POLA, SIEK MICHAŁ, ROBAK ANTONINA
KLASY 2
FIDUT NATAN, RUSINEK HANNA, PLIZGA NATALIA, WODZYŃSKA MAJA, PYTKA ANTONINA, CZARNECKA KAROLINA
KLASY 3
CZERSKI MARCEL, ŻYŚKO ZUZANNA
KLASY 4
SZKLARCZYK AMELIA
KLASY 5
FIDUT KSAWERY, URBAN WIKTOR, ZDZIENNICKA HELENA, PRZYTOCKI MAREK, SIEŃCZAK ALEKS
KLASY 6
OCHALSKA MILENA, MORAWSKI BARTOSZ
KLASY 7
PUCHAŁA NATALIA, KARWOWSKA ALICJA
KLASY 8
MARZĘTA ANGELIKA, GROSZ PIOTR

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodkie upominki i piękne zakładki. Zapraszamy do konkursu za rok.