Uroczysty finał XIII Powiatowego Konkursu Plastycznego „ Opowieści Wigilijne”

      Możliwość komentowania Uroczysty finał XIII Powiatowego Konkursu Plastycznego „ Opowieści Wigilijne” została wyłączona

W wychowaniu młodego człowieka ogromną rolę odgrywa przekazanie mu ponadczasowych tradycji kulturowych oraz szacunku dla wartości chrześcijańskich, narodowych i rodzinnych. Coroczny konkurs organizowany przez PMDK w Lubartowie sprzyja propagowaniu tego rodzaju bezcennych wartości. Uczniowie chętnie włączają się w przygotowanie pięknych prac plastycznych, czy też szopek bożonarodzeniowych. Zaangażowanie i trud włożony w ich wykonanie jak zwykle się opłacił. Pomimo ogromnej konkurencji, jury konkursu złożone z plastyków- p. R.Tarasiuka oraz p. E.Weremczuk doceniło artystyczny talent reprezentantów naszej szkoły. Przyznało nagrody uczniom klasy IIIa- K.Guzowi i A.Szysiak oraz wyróżnienie W.Dybale. Szczęśliwymi laureatami okazali się także uczniowie klasy integracyjnej IIa, którzy licznie przybyli na uroczysty finał konkursu. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.