Wielki sukces naszego ucznia

      Możliwość komentowania Wielki sukces naszego ucznia została wyłączona

Dobiegł końca wojewódzki etap konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2014/2015. Jako jedyni w naszym mieście i powiecie lubartowskim mamy laureata z dwóch przedmiotów.

Konrad Guz, uczeń klasy VIA, przygotowywany pod kierunkiem nauczycielki matematyki, pani Bożeny Stępień, został laureatem konkursu przedmiotowego z matematyki. Ponadto uczeń ten został również laureatem konkursu tematycznego z historii, do którego przygotowywała go pani Anna Krzyżanowska, nauczycielka języka polskiego i historii. Te szczególne osiągnięcia zwalniają Konrada z obowiązku przystąpienia do sprawdzianu po szkole podstawowej w części  matematyczno – polonistycznej i otrzymuje on maksymalną liczbę punktów.

Naszemu laureatowi darmową edukację na poziomie gimnazjum i liceum proponuje już jedna z najlepszych szkół prywatnych w Lublinie.

Gratuluję takich wspaniałych osiągnięć i życzę dalszych sukcesów uczniowi, rodzicom i nauczycielkom.

Krzysztof Świć
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4
im. Jana Pawła II w Lubartowie