Sukcesy w koszykówce

      Możliwość komentowania Sukcesy w koszykówce została wyłączona

Koszykarze z z naszej szkoły najlepsi w powiecie, a koszykarki najlepsze w powiecie i drugie w rejonie. 24 lutego 2015 roku został rozegrany finał powiatu lubartowskiego w mini koszykówce dziewcząt. Dzięki ambitnej i walecznej postawie dziewczęta z naszej szkoły w meczu o pierwsze miejsce pokonały koleżanki z SP1 i zostały mistrzyniami powiatu, awansując jednocześnie do rozgrywek rejonowych. W turnieju rejonowym rozgrywanym 4 marca w Opolu Lubelskim drużyna dziewcząt z SP4 uległa tylko zespołowi gospodarzy po bardzo wyrównanym meczu finałowym i zajęła II miejsce.

Drużyna chłopców w rozgrywkach 25 lutego po zwycięskich meczach w grupie w finale pokonała zespół z SP3 i również została mistrzem powiatu lubartowskiego. W rozgrywkach rejonowych w Rykach chłopcy zajęli IV miejsce. Opiekunem i trenerem obu drużyn jest Dariusz Podleśny. Oto składy zwycięskich drużyn:

– dziewczęta: Julia Ładna, Magdalena Kolibska, Amelia Małyska, Marcela Kiełczewska, Oliwia Krasucka, Roksana Rabczan, Julia Rybak, Weronika Dybała, Aleksandra Szysiak, Milena Prażmo i Natalia Szczęch.

– chłopcy: Jakub Kiełczewski, Przemysław Pęksa, Radosław Bronisz, Jakub Lisek, Patryk Tomasiak, Jeremiasz Bohuszewicz, Kacper Daniewski, Maksymilian Wojtowicz, Konrad Guz, Waldemar Obrośliński, Piotr Zybała, Kacper Włoch i Jakub Szabelski.

Sportowcom i opiekunowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!