Wizyta w Miejskiej Bibliotece  im. Adama Mickiewicza w Lubartowie

      Możliwość komentowania Wizyta w Miejskiej Bibliotece  im. Adama Mickiewicza w Lubartowie została wyłączona

14 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 1 C  udali się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki  im. Adama Mickiewicza w Lubartowie. Przy wejściu do biblioteki powitał nas pan kierownik Andrzej Rybak, a następnie dowodzenie przejęła pani Joanna. W czasie spotkania pani bibliotekarka opowiedziała dzieciom co to jest biblioteka i na czym polega praca bibliotekarza.

Następnie uczniowie  opowiadali, jak należy zachować się w bibliotece, jak dbać o książki, rozwiązywali  krzyżówkę, obejrzeli  gromadzone zbiory .  W czasie spotkania dzieci zobaczyły  wypożyczalnię  dla dorosłych i czytelnię. Obejrzały wystawę prac konkursowych związanych z twórczością Marii Konopnickiej. Na zakończenie spotkania otrzymały pamiątkowe  zakładki. Dziękujemy Pracownikom biblioteki za możliwość uczestniczenia w ciekawym spotkaniu.