Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej

      Możliwość komentowania Wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej została wyłączona

DSCF0863 (Kopiowanie)8 listopada 2016  klasa I a wraz z paniami wybrała się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej Filii nr 1 w Lubartowie przy ulicy 3 go Maja, gdzie wzięła udział w zajęciach czytelniczych. Pani Wiesia, która pracuje w czytelni opowiedziała  dzieciom  co znajduje się w bibliotece, na czym polega jej praca. Zaprezentowała uczniom  utwory  pisarki Ewy Szelburg – Zarembiny, które nawiązywały tematyką do konkursu ogłoszonego przez bibliotekę pt. „Cztery pory roku – ilustracje wierszy ..,” . Uczniowie musieli odgadnąć  o jakim miesiącu jest mowa w przeczytanym wierszu. Na zakończenie wizyty dzieci narysowały obrazki do kroniki bibliotecznej, powiedziały ze wrócą po …nagrody w konkursie plastycznym.