Zaproszenie do udziału w XIX Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II – Nasz Papież

      Możliwość komentowania Zaproszenie do udziału w XIX Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II – Nasz Papież została wyłączona

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II  w Lubartowie zapraszają nauczycieli, katechetów, instruktorów oraz opiekunów wraz z dziećmi i młodzieżą do udziału XIX Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II – Nasz Papież”.
Celem konkursu jest kultywowanie pamięci o Świętym Janie Pawle II, zwrócenie uwagi na ponadczasowe i uniwersalne wartości płynące z Jego nauki oraz rozwój zdolności twórczych dzieci i młodzieży inspirowanych bogactwem kulturowym i historycznym naszego narodu.

W bieżącym roku szkolnym proponujemy autorom odzwierciedlenie w pracach plastycznych hasła: „Święty Jan Paweł II – Orędownik Pokoju”. 
Myślą przewodnią tegorocznego konkursu są słowa Jana Pawła II: „Nigdy więcej wojny! To pokój, pokój musi kierować losami narodów i całej ludzkości”. 
(Jan Paweł II do Episkopatu Polski z okazji 50 rocznicy rozpoczęcia II wojny światowej). 

Regulamin konkursu
Oświadczenie