Zaproszenie do udziału w XVIII Miejskim Festiwalu Piosenki Angielskiej „TOP SONGS”

      Możliwość komentowania Zaproszenie do udziału w XVIII Miejskim Festiwalu Piosenki Angielskiej „TOP SONGS” została wyłączona

Po raz osiemnasty raz pragniemy serdecznie zaprosić do udziału w konkursie wszystkich uczniów szkół podstawowych. Język angielski jest niezbędnym narzędziem komunikacji we współczesnym  świecie. Młodzi ludzie doskonale zdają sobie z tego sprawę i nie ma potrzeby im tego przypominać. Piosenka to atrakcyjny i przyjemny sposobów nauki i doskonalenia umiejętności językowych. Towarzyszy nam niemal cały czas. Dlatego też mamy nadzieję na Wasze liczne uczestnictwo. 
Z niecierpliwością oczekujemy na spotkanie z Wami w murach naszej szkoły. 

Regulamin konkursu i niezbędne dokumenty dla uczestników.