Szkolna stołówka

Deklaracja korzystania z obiadów w styczniu 2024

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem stołówki oraz z aneksem do regulaminu.
Prosimy również o wydrukowanie i wypełnienie deklaracji korzystania z obiadów i złożenie jej w sekretariacie szkoły do 12 września 2022 r. (druga strona aneksu do regulaminu).

Regulamin stołówki

Deklaracja korzystania z obiadów

Poniedziałek 29.04.2024
II danie: Pyzy z mięsem i cebulką,(mięso wieprzowe, olej kujawski), surówka z marchewki (chrzan, cytryna, jogurt naturalny z mleka), kompot z owoców mieszanych, soczek jabłkowy.
Wartość energetyczna 1 porcji : 664 kcal

Wtorek 30.04.2024
II danie: Ziemniaki + schab w sosie pieczeniowym,(schab wieprzowy, przyprawa do mięsa(seler), przyprawa warzywna(seler), mąka pszenna, olej kujawski), mizeria(szczypiorek, jogurt naturalny z mleka), kompot z owoców mieszanych.
Wartość energetyczna 1 porcji: 373 kcal

Dzień 2 maja jest dniem wolnym od zajęć.

UWAGA : Jadłospis może ulec zmianie z przyczyn technicznych lub losowych, niezależnych od pracowników kuchni. Szczegółowy wykaz składników produktów i dań dostępny u intendentki. Do przygotowania posiłków używane są przyprawy: pieprz czarny i ziołowy, ziele angielskie, liść laurowy, majeranek, oregano, bazylia, papryka słodka i ostra, sól morska i zgodnie z informacją producentów mogą one zawierać śladowe ilości glutenu, mleka, jaj, soi, selera, i gorczycy. Pogrubiona czcionka oznacza produkty, w których mogą wystąpić alergeny zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 1169/2011 z dnia 25.10.2011r.