Akcja Klubu fotograficznego oraz filmowego „ZAADOPTUJ PSIAKA!”

      Możliwość komentowania Akcja Klubu fotograficznego oraz filmowego „ZAADOPTUJ PSIAKA!” została wyłączona

Na skraju wsi jest miejsce, nie przez wszystkich znane, przez niektórych zapomniane, gdzie schronienie dla siebie znalazły psy- sieroty…Tu skupiono całe psie nieszczęście, w wychudzonych i przestraszonych ciałkach o mądrych oczach… Szara brama, posępna i wysoka, a za nią niechciane, porzucone czworonożne istoty…Niektóre są piękne, niektóre zwyczajne, niektóre ciche, inne szczekliwe, ale jedno je łączy: nie mają domu! Wystawiają łapkę, zaczepiają przechodzących, proszą o uwagę i odrobinę zainteresowania. Każdego dnia wyczekują z nadzieją na Ukochanego Pana, który przytuli, pogłaszcze, okaże swoją przyjaźń- w zamian odpłacą tym co najcenniejsze- OGROMNĄ I BEZINTERESOWNĄ PSIĄ MIŁOŚCIĄ!

Jeśli jesteś człowiekiem wrażliwym, chętnym nieść pomoc , ale i odpowiedzialnym odwiedź to miejsce i podaruj nieocenione szczęście jednemu z podopiecznych Schroniska w Nowodworze. Kontakt:

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Nowodwór, 21-100 Lubartów, tel. 601 896 073
Obejrzyj filmik