Możliwość komentowania Dzień Kropki została wyłączona

14 września 2018 uczniowie z naszej szkoły  obchodzili Międzynarodowy dzień Kropki. Tego dnia nosili kropkowy strój. Na zajęciach poznali początki obchodów święta, w zeszytach pojawiły się notatki z kropkami. Wszyscy  dowiedzieli się jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła uczniom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na nasze odkrycie. Tak jak Vashti szukaliśmy naszych mocnych stron. Tego dnia uczniowie mogli wykazać się  kreatywnością, odkryć swoje pasje i talenty, dostrzegali kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w naszym codziennym życiu. Są w literach, znakach matematycznych kropkach biedronki, są w diamentowej koronie króla, a nawet zdobią kapelusz muchomora. Wspólnie bawiliśmy się podczas zabaw z kostką, poszukiwaliśmy kropek, były wspaniałe zabawy plastyczne i kropkowa fotobudka.

Fotorelacja z Dnia Kropki