Sukcesy sportowe

Możliwość komentowania Sukcesy sportowe została wyłączona

Dnia 24 i 25 października 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Badmintonie Drużynowym dziewcząt i chłopców.
25 października rywalizowały dzieci ze szkół podstawowych. Dziewczęta z SP4 w Lubartowie w składzie: Oliwia Podleśna, Kinga Budzyńska, Zuzanna Tomasiak i Magda Mysiak zajęły II miejsce przegrywając tylko mecz finałowy (3:2). Chłopcy z SP4 w składzie: Aleksander Pęksa, Bartosz Pomorski i Piotr Zybała również wywalczyli II miejsce. Obydwie drużyny zdobyły awans na zawody rejonowe. Dzień wcześniej rywalizowała młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjum. Dziewczęta z SP4 w składzie: Wiktoria Praszczak i Milena Sowa zajęły VI miejsce. A chłopcy w składzie: Igor Burek, Kacper Kołodziej i Kacper Wojtowicz VII miejsce. Gratulujemy szczególnie młodszym uczniom.
6 listopada 2017 roku uczniowie z SP4 w Lubartowie uczestniczyli Mistrzostwach Powiatu Lubartowskiego w Szachach Drużynowych w kategoriach: Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
W kategorii Igrzyska Dzieci drużyna SP4 w składzie: Oliwia Podleśna, Aleks Petkowicz, Jakub Budzyński i Bartłomiej Sternik wywalczyła III miejsce, a w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej drużyna SP4 w składzie: Oliwia Kocyła, Kacper Kołodziej, Kacper Guz i Filip Wróblewski V miejsce. Gratulujemy naszym szachistom.

Dnia 16 listopada 2017 roku na miejskiej pływalni odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Pływaniu Sztafetowym i Indywidualnym. Sztafeta chłopców z SP4 zajęła II miejsce, a sztafeta dziewcząt III miejsce. Indywidualnie z naszej szkoły startowało 12 uczniów. Dziewczęta z SP4 w klasyfikacji indywidualnej zajęły II miejsce na sześć startujących szkół. Chłopcy z SP4 w klasyfikacji indywidualnej również zajęli II miejsce na sześć startujących szkół.

Najlepsi pływacy z SP4 w Lubartowie to:
-Oliwia Podleśna kl. Va- I miejsce w stylu dowolnym
-Aleksander Pęksa kl VIb- I miejsce w stylu dowolnym
-Zuzanna Matyjaszczyk kl. Va- IV miejsce w stylu klasycznym
-Piotr Wardak kl. VB- V miejsce w stylu grzbietowym.

Awans na zawody rejonowe do Puław zdobyła sztafeta chłopców oraz indywidualnie Oliwia Podleśna i Aleksander Pęksa.

Gratulujemy wszystkim pływakom, a szczególnie zdobywcom pierwszych miejsc: Oliwii Podleśnej i Olkowi Pęksie. Są to pierwsze indywidualne zwycięstwa w całej historii naszej szkoły!