Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

      Możliwość komentowania Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011 została wyłączona

1 września 2010 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011. Uczniowie wrócili do szkoły po ponad dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej.

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie Mszą św. w kościele p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego. Później nauczyciele, uczniowie i rodzice spotkali się w sali gimnastycznej na szkolnej inauguracji nowego roku. Naszą uroczystość uświetniła obecność Wiceburmistrza Miasta Lubartów Pana Jacka Krzysztofa Świętońskiego, przewodniczącego Rady Rodziców Pana Krzysztofa Zybały oraz Księdza Kanonika Stanisława Rząsy – proboszcza Parafii p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego. W nowym roku szkolnym w naszej szkole będzie się uczyło 254 uczniów, w tym 130 dziewcząt i 124 chłopców. Będzie pracowało kilku nowych nauczycieli. Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego prowadziły uczennice klasy VIb: Aleksandra Wereszczyńska i Joanna Zybała, w poczcie sztandarowym wystąpili: Weronika Marzęta, Iga Topyła i Dawid Meksuła.